Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer

Aktualności

PARAFIALNA STACJA OPIEKI MEDYCZNEJ „TOTUS TUUS” przy Rzymskokatolickiej Parafii św. Jana Pawła II w Nowym Targu
NABOŻEŃSTWO KU CZCI ŚW. JAN PAWŁA II z ucałowaniem relikwii Świętego III czwartek miesiąca na zakończenie czwartkowej adoracji, godz. 17.30 18.00 – Msza Św. ku czci św. Jana Pawła II
NABOŻEŃSTWO KU CZCI ŚW. OJCA PIO z ucałowaniem relikwii Świętego IV czwartek miesiąca na zakończenie czwartkowej adoracji, godz. 17.30 18.00 – Msza Św. ku czci św. Ojca Pio

Stacja opieki

stacja-opiekiPARAFIALNA STACJA OPIEKI MEDYCZNEJ „TOTUS TUUS” przy Rzymskokatolickiej Parafii św. Jana Pawła II w Nowym Targuul. Szaflarska 160. telefon: 722-030-200 e-mail:   stacjaopieki@o2.pl  od poniedziałku do piątku od 9.00 do 18.00 Grota Solna czynna od...
 • Msze Św. i Nabożeństwa

  NIEDZIELE I UROCZYSTOŚCI w Czerwcu 2020 7.00, 9.00, 10.00, 11.30, 16.00  i 18.00  ŚWIĘTA W DNI PRACUJĄCE 7.00, 10.00 i 18.00 (VII i VIII godz. 19.00) DNI POWSZEDNIE 6.30 i 18.00 (VII i VIII godz....

  Czytaj więcej...

 • Kancelaria

  Na czas wakacji lipiec i sierpień kancelaria czynna Poniedziałek i Sobota zaraz po porannej Mszy św. Piątek 19.30 do 20.15   Bank Santander Numery kont  27 1500 1487 1214 8006 3559 0000 WTORKI,...

  Czytaj więcej...

PIELGRZYMKI

 

Sanktuaria Cudu Eucharystycznego i Kanonizacja Jana Pawła II

LORETO – LANCIANO - MANOPPELLO – SAN GIOVANNI ROTONDO – MONTE SAN ANGELO CASCIA - RZYM - WATYKAN – ORVIETO – SIENA

Termin: 21.04 – 29.04.2014

Czcigodni Pielgrzymi !

Bardzo proszę wszystkich udających się na pielgrzymkę do Włoch - Sanktuaria Eucharystyczne i kanonizacja Bł. Jana Pawła II o dokonanie ostatniej wpłaty do 30 marca i dostarczenie danych które zostały utracone w związku z awarią komputera i potrzebą wpisywania danych na nowo.

Są jeszcze wolne miejsca.

DZIEŃ 1 - nocny przejazd do Włoch 21.04.2014 Poniedziałek Wielkanoncy

Zbiórka ok. godz. 17:00, Msza święta rozpoczynająca pielgrzymkę. Przejazd przez Słowację i Austrię w kierunku Włoch.1p

DZIEŃ 2 - LORETO 22.04.2014 wtorek

Przyjazd do Loreto, małego miasteczka nad Adriatykiem, w którym znajduje się najstarsze Sanktuarium Maryjne o międzynarodowym znaczeniu. We wspaniałej Bazylice kryje ono prawdziwy skarb – Domek Rodziny z Nazaretu, przywieziony z Palestyny w XIII w. Zwiedzanie Sanktuarium. Msza święta, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 3 LANCIANO - MANOPPELLO 23.04.2014 środa

Rano po śniadaniu przejazd do Lanciano, gdzie od wieków przechowywane są dowody wielkiego cudu, jaki wydarzył się tam w VIIIw. Zobaczymy relikwiarz z przemienionym Ciałem i Krwią Chrystusa. Następnie przejazd do Manoppello w Abruzji kryjącego niezwykły „obraz”, jedną z najcenniejszych relikwii chrześcijaństwa – prawdziwy wizerunek Chrystusa – Volto Santo. Nawiedzenie Sanktuarium. Modlitwa przed cudownym całunem. Następnie przejazd do San Giovanni Rotondo na kolację i nocleg.

DZIEŃ 4 SAN GIOVANNI ROTONDO – MONTE SAN ANGELO 24.04.2014 czwartek

2pRano po śniadaniu rozpoczniemy zwiedzanie Sanktuarium św. Ojca Pio w San Giovanni Rotondo. Zobaczymy Bazylikę MB Łaskawej, konwent kapucynów, gdzie zobaczymy celę Świętego i wiele pamiątek po nim. Oddamy cześć doczesnym szczątkom św. Ojca Pio umieszczone w szklanej trumnie. Msza święta. Po południu przejazd na Monte San Angelo, do Sanktuarium Michała Archanioła, pięknie ulokowanego na wzgórzach Gargano. Powrót do hotelu w San Giovanni Rotondo, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 5 CASCIA 25.04.2014 piątek3p

Rano po śniadaniu przejazd do Cascii, aby pomodlić się przy grobie św. Rity, „patronki rzeczy niemożliwych”, nazwanej przez Jana Pawła II – „perłą

Umbrii”. Zwiedzanie. Przejazd do hotelu w okolicy Rzymu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 6 RZYM 26.04.2014 sobota

Rano śniadanie. Wyjazd do Rzymu. Spacer po mieście. Odwiedzimy Bazylikę św. Piotra, której obecny kształt powstał przy udziale takich mistrzów jak Michał Anioł, Bernini, Bramante, Rafaelo. Po południu zwiedzimy Rzym klasyczny: zobaczymy m.in. Colosseum, Łuk Konstantyna, Forum Romanum, Kapitol. Msza święta przed Kanonizacją. Po południu powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

4pDzień 7 WATYKAN 27.04.2014 niedziela

W nocy ( ok 1:00 ) wyjazd do Rzymu. Modlitwa przed Kanonizacją Jana Pawła II. Udział we Mszy świętej kanonizacyjnej naszego wielkiego Rodaka – Jana Pawła II. Po południu powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 8 ORVIETO - SIENA 28.04.2014 poniedziałek

Rano po śniadaniu przejazd do Orvieto, mieście związanym z Cudem Eucharystycznym - Bolseńskim. Tam zatopimy się w modlitwie przed Krwią Pańską, którą nasiąknął korporał. Msza święta dziękczynna za Kanonizację. Przejazd do Sieny, miejsca związanego ze św. Katarzyną oraz z dwoma cudami eucharystycznymi, jakie wydarzyły się w tym mieście. Zobaczymy wspaniałą gotycką Katedrę z jedynymi w swoim rodzaju zdobionymi posadzkami, a także słynny Rynek, na którym co roku odbywa się słynne Il Palio, wyścig konny. 9-godzinny pobyt w mieście. Wyjazd w drogę powrotną do Polski. Nocny przejazd.

DZIEŃ 9 WŁOCHY – POLSKA 29.04.2014 wtorek

Przyjazd do Nowego Targu w godzinach rannych.

CENA: 1900zł

CENA ZAWIERA:

PRZEJAZD KOMFORTOWYM AUTOKAREM

6 NOCLEGÓW W HOTELACH **/***

WYŻYWIENIE: 6 ŚNIADAŃ, 6 OBIADOKOLACJI

UBEZPIECZENIE TURYSTYCZNE Signal Iduna KL, NNW, bagaż

OPIEKA PILOTA

PODATEK VAT

CENA NIE ZAWIERA:

Kosztów zwiedzania: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, lokalnych przewodników, wjazdów do miast, słuchawek – łączny koszt ok. 60 Euro. Kwota ta będzie zbierana przez pilota w autokarze, a po zakończeniu pielgrzymki rozliczona z uczestnikami.

Galeria

 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
Previous Next

Święta, wydarzenia