Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer

Aktualności

PARAFIALNA STACJA OPIEKI MEDYCZNEJ „TOTUS TUUS” przy Rzymskokatolickiej Parafii św. Jana Pawła II w Nowym Targu
NABOŻEŃSTWO KU CZCI ŚW. JAN PAWŁA II z ucałowaniem relikwii Świętego III czwartek miesiąca na zakończenie czwartkowej adoracji, godz. 17.30 18.00 – Msza Św. ku czci św. Jana Pawła II
NABOŻEŃSTWO KU CZCI ŚW. OJCA PIO z ucałowaniem relikwii Świętego IV czwartek miesiąca na zakończenie czwartkowej adoracji, godz. 17.30 18.00 – Msza Św. ku czci św. Ojca Pio

Stacja opieki

stacja-opiekiPARAFIALNA STACJA OPIEKI MEDYCZNEJ „TOTUS TUUS” przy Rzymskokatolickiej Parafii św. Jana Pawła II w Nowym Targuul. Szaflarska 160 e-mail:   stacjaopieki@o2.pl  od poniedziałku do piątku od 9.00 do 18.00 Grota Solna czynna od poniedziałku do...
 • Msze Św. i Nabożeństwa

  NIEDZIELE I UROCZYSTOŚCI 7.00, 10.00, 11.30 i 18.00 (VII i VIII godz. 19.00) ŚWIĘTA W DNI PRACUJĄCE 7.00, 10.00 i 18.00 (VII i VIII godz. 19.00) DNI POWSZEDNIE 6.30 i 18.00 (VII i VIII godz. 19.00) ...

  Czytaj więcej...

 • Kancelaria

  Czynna WTORKI, PIĄTKI, SOBOTY - rano, zaraz po Mszy Św. (ok. 7.00) ŚRODY - 18.40 - 19.30 (VII i VIII 19.40 - 20.30) W Uroczystości, Święta i pierwsze piątki kancelaria nieczynna !!! Sprawy pilne...

  Czytaj więcej...

OGŁOSZENIA

Nowy Targ, 18.08.2019r.

XX NIEDZIELA ZWYKŁA

W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu:

Wtorek - wspomnienie Św. Bernarda opata i dr Kościoła.

Środa - wspomnienie Św. Piusa X, papieża.

Czwartek - wspomnienie NMP Królowej.

Sobota - Święto Św. Bartłomieja, apostoła.

W środę Msza św. wieczorna i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W Czwartek od godz. 17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji dzieci i młodzieży oraz o 18:40 nabożeństwo do św. Jana Pawła II, uczczenie Jego relikwii i Msza święta o św. Janie Pawle II. Serdecznie zapraszamy.

Wszystkim, którzy w najbliższym tygodniu obchodzą imieniny i urodziny składamy najlepsze życzenia. Polecając ich w modlitwie, wypraszamy dla nich Boże błogosławieństwo.

W przyszła niedziele będziemy gościli w naszej parafii siostry Sercanki, które podziela się z nami charyzmatem swojej posługi. A po każdej Mszy świętej będziemy mieli możliwość składając ofiarę do puszek wesprzeć rozbudowę bursy , która prowadzą dla dziewczyn.

Prosząc Boga o błogosławieństwo, życzymy dobrego tygodnia.

Termin: 5.10 – 12.10.2019 Cena 50 Euro i 1650 zł.       

Dzień 1 Polska – Ludbreg 5.10
Zbiórka na ustalonym parkingu o godz. 5:00. Po Mszy świętej wyjazd w kierunku Czech i dalej do Chorwacji. Przejazd do hotelu w Ludbregu. Ze względu na późną porę zakwaterowania w tym dniu nie ma obiadokolacji. Prosimy o zabranie prowiantu na drogę. Nocleg.

Dzień 2 Ludbreg –Zadar - Medjugorje 6.10

Rano Msza święta w kościele Cudu Eucharystycznego. Dalsza podróż w kierunku Bośni. Postój w Zadarze. Zobaczymy Katedrę, kościół św. Donata i kościół św. Symeona. Wieczorem przyjazd do Medjugorje, 

słynnego Sanktuarium Maryjnego,  miejsca modlitwy. Msza święta, zakwaterowanie w hotelu w Medjugorje, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 3 Medjugorje - Wodospady Kravica. 7.10

Śniadanie, pobyt w Medjugorje, szczególnym miejscu modlitwy, wejście na Górę Objawień, czas wolny. Po południu wycieczka na wodospady Kravica. Obiadokolacja, nocleg.

Dzień 4 Medjugorje 8.10

Śniadanie. Pobyt w Medjugorje. Droga Krzyżowa na Górę Krizevac (czas przejścia ok 3 godziny ) Po południu wycieczka do Mostaru, zwiedzanie Starego Miasta. Powrót do Medjugorje. Msza święta, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 5 Dubrovnik – pobyt nad morzem 9.10
Rano po śniadaniu wycieczka do Dubrovnika, zaliczanego do najpiękniejszych miast Europy ze względu na wspaniałe zabytki oraz niezwykle malownicze położenie. Zobaczymy piękną starówkę, wykonaną niemal całą w kamieniu i położone w jej obrębie kościoły. Odwiedzimy katedrę Wniebowzięcia NMP, kościół z relikwiami św. Błażeja, patrona miasta, XIV wieczny kościół franciszkanów, zobaczymy pałac Sponza, XV-wieczną kolumnę Orlanda, wieżę z XV-wiecznym zegarem, okazale mury miejskie. Przejazd do hotelu nad morzem, zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

Dzień 6 Trogir 10.10

Rano po śniadaniu przejazd do Trogiru, nazywanego „Chorwacką Wenecją” . Spacer po tym niezwykle malowniczym mieście z renesansową zabudową i zabytkową katedrą św. Wawrzyńca. Po południu przejazd do hotelu, zakwaterowanie, czas wolny na odpoczynek nad morzem. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 7 Plitvickie Jeziora 11.10

Rano po śniadaniu przejazd do Plitvickich Jezior, słynnego Chorwackiego Parku Narodowego, nazywanego szmaragdowymi akwenami.  Położony w środkowej Chorwacji park należy do jednej z największych atrakcji tej części Europy. Składa się w 99% z lasów, łąk, wąwozów, malowniczych kaskad i wodospadów. Spacer po parku. Wieczorem wyjazd w drogę powrotną do Polski. 

Dzień 8 Polska 12.10
Przyjazd do Polski w godzinach południowych.

 

CENA ZAWIERA:

ü  PRZEJAZD KOMFORTOWYM AUTOKAREM

ü  6 NOCLEGÓW W hotelach **/*** ( pokoje 2 i 3 osobowe z łazienkami ), w Medjugorje pensjonat

ü  WYŻYWIENIE: 6 ŚNIADAŃ, 5 OBIADOKOLACJI

ü  UBEZPIECZENIE turystyczne Signal Iduna KL ( do kwoty 15.000 Euro ), NNW do kwoty 15000 zł bagaż do kwoty 1000 zł, rozszerzenie o choroby przewlekłe

ü  OPIEKA DOŚWIADCZONEGO PILOTA

ü  PODATEK VAT

ü  TFG

CENA NIE ZAWIERA: napojów do obiadokolacji, biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, lokalnych przewodników, koszt ok. 45 Euro, zestawy słuchawkowe ( AUDIO guide ) 10 Euro , ubezpieczenia od kosztów rezygnacji – dla chętnych ( koszt ok. 50 zł )

Galeria

 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
Previous Next

Święta, wydarzenia